Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Potoka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kuriany

Kuriany(Potoka + 20 km)

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana! Tu na pewno wybudujesz swój dom! Polecamy działkę o powierzchni 1000m2 położoną w Kurianach, gm. Zabłudów w sąsiedztwie lasu i nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Juchnowiec Kościelny(Potoka + 25 km)

340 000 zł987 m² 344,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*działka budowlana blisko białegostoku* Horodniany, ul. Leśny Zakątek Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja - ok. 9 km od centrum Białegostoku (4 km od granicy miasta), dobry i szybki dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł3 000 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki rolne Dojazd do pierwszej drogą gminną utwardzoną , do pozostałej drogą wewnętrzną ( służebność ). Dwie działki po 3000m2 Trzecia 1200m2 Wymiary :123mx22m Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kudrycze

Kudrycze(Potoka + 20 km)

100 000 zł12 237 m² 8,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości poleca działkę leśną w Kudryczach, gm. Załudów (15 km od samego centrum Białegostoku - ok. 25 min. samochodem), o powierzchni 12237 m2. Działka nr 293, lasy(lsiv).

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Mościska

Mościska(Potoka + 5 km)

155 000 zł1 744 m² 88,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 1744 m , z aktualnymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Mościce, gmina Michałowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Olmonty

Olmonty(Potoka + 25 km)

150 000 zł10 552 m² 14,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***duża działka W olmontach***1,05 ha***mpzp*** Zapraszamy na prezentacje działki o powierzchni 10552m2 położonej w Olmontach gmina Juchnowiec Kościelny Działka o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Pasynki

Pasynki(Potoka + 16 km)

227 500 zł3 553 m² 64,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3553 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Pasynki, zaledwie 15 km od Białegostoku. - cena: 227 500 pln - Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rafałówka

Rafałówka(Potoka + 13 km)

66 500 zł1 265 m² 52,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zostały ostatnie działki! Tylko u nas oferta na Pełną wyłączność Super lokata kapitału Działki z wydanymi Warunkami Zabudowy na zabudowę jednorodzinną mieszkalną warunki zabudowy : *.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Grabówka(Potoka + 22 km)

289 000 zł1 092 m² 264,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Polecam ładną działkę położoną w lubianej miejscowości Grabówka. Świetne wymiary pozwalają na realizacje śmiałych projektów architektonicznych. Prestiżowa okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Puchły

Puchły(Potoka + 11 km)

131 500 zł2 024 m² 64,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza Działka w Krainie Otwartych Okiennic - Puchły, gm. Narew Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej oznaczonej numerem geodezyjnym 247/4, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Potoka

Potoka,podlaskie

139 000 zł4 100 m² 33,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4100 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Potoka , w pobliżu Zabłudowa i Michałowa. To wyjątkowe miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Potoka

Potoka,podlaskie

160 000 zł4 100 m² 39,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Malowniczo położona działka w miejscowości Potoka gm. Michałowo o powierzchni 4100m2 , zlokalizowana 33 km od centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Potoka

Potoka,podlaskie

47 000 zł1 636 m² 28,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1636m2, położona w miejscowości Potoka, gmina Michałowo. Dojazd utwardzoną drogą żwirową. Dostępne media to energia elektryczna i woda. Działki sąsiednie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij